Balla i mëson rregullat e Kuvendit Nikollës: Nuk i jepet fjala për replikë

0
10
Gjigandi

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i ka ‘tërhequr’ vëmendjen gjatë seancës plenare kryetares së  Kuvendit, Lindita Nikollës.

Balla i tha Nikollës mos t’i jepte replikë deputetit Gazment Bardhi, pasi është për procedurë.

Sakaq edhe ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali e ka përforcuar fjalën e Ballës, duke marrë mikrofonin dhe shprehur të njëjtën gjë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu