Video/ Me puro ne dore, Jim Belushi mëson nga Taulant Balla që është shqiptar

0
Gjigandi

 

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka postuar një video në rrjetin social Tik-Tok një video ku shfaqet krah aktorit të famshëm me origjinë shqiptare Jim Belushi.

Balla i “mëson” aktorit se është shqiptar, ndërsa Jim Belushi shfaqet i relaksuar me një puro në dorë.

Kujtojmë që prej ditësh, Jim Belushi gjendet në vendin tonë, ku ëhstë takuar me politikanë të rëndësishëm në vend, përfshirë kryeministrin Edi Rama dhe kryebashkiakun Erion Veliaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu