Ballina Etiketimet Alibeaj

Etiketim: Alibeaj

Arrestimi i ish-zyrtarit të FBI që fshehu dhe takimin me Ramën/...

0
Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj ka reaguar pas arrestimit të ish-zyrtarit të lartë të FBI, Charles McGonigal për përfshirjen në transaksione të paligjshme financiare me...

Tërheqja e Alibeajt nga bashkmi i dy statuteve, Berisha: Duan të...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha zhvilloi sot një bashkëbisedim me qytetarët në Facebook, ku iu përgjigj pyetjeve që ata i adresuan. Berisha tha se...

Alibeaj nga Kuvendi: Politikanët të deklarojnë se janë për vetting politik

0
Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj tha sot në Kuvend ka kërkuar që politikanët të deklarojnë se janë për vetting politik. Alibeaj tha se sot drejtësia...

Alibeaj për draftin e kanabisit: Rama i vendosur për marrëzinë e...

0
Kreu i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar pas publikimit të draftit për legalizimin e kanabisit në Shqipëri. Përmes një postimi në rrjete sociale, Alibeaj...

“Të protestojë për non gratat e PS”/ Alibeaj kundër protestës berishiste:...

0
Deputeti, Enkelejd Alibeaj ka reaguar në lidhje me protestën e 7 korrikut e thirrur nga kreu i PD, Sali Berisha. Jashtë dyerve të parlamentit, Alibeaj...

Nuk ju pranuan kërkesat, Alibeaj akuzë mazhorancës: Ka shkelje flagrante të...

0
Kreu i grupit parlamentar i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka shprehur në Kuvend se dy kërkesa të opozitës nuk janë pranuar, si dhe janë ridepozituar...

Lista/ Komisioni për Reformën Territoriale, Alibeaj mbledh Grupin Parlamentar

0
Kryetari i Komanduar i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka thirrur ditën e sotme Grupin Parlamentar për të diskutuar rreth angazhimit në Komisionin e Reformës Territoriale Burime...

“E justifikoi dhe ia fshehu drejtësisë sa mundi”, Alibeaj reagon për...

0
  Enkelejd Alibeaj ka reaguar në lidhje me arrestimin e ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku i cili është kapur me 20 kg kokainë në shtetin...

Investimet strategjike, Alibeaj replikë Nikollës në Kuvend: Respektoi rregulloren! Kërkoni ta...

0
Deputeti, Enkelejd Alibeaj ka reaguar ashpër në Kuvend, lidhur me kërkesën e selisë blu për futjen në rendin e ditës së diskutimit për Komisionin...

Vrasja e Naim Bajrit, Alibeaj: Pushka krisi prapë! Krimi vijon të...

0
Deputeti Enkelejd Alibeaj ka reaguar pas vrasjes së Naim Bajrit në Shkodër këtë të premte.Ai sërish bën fajtor qeverinë, e cila sipas Alibeajt jeton...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24