Ballina Etiketimet Akuzat

Etiketim: akuzat

Havier Dobi përforcon akuzat e ngritura ndaj ish-zyrtares/ ‘Shuma prej 500...

0
Marrja përsëri në pyetje e Havier Dobit, djalit të pastrueses Rozeta Dobi, ka përforcuar akuzat e ngritura nga prokuroria ndaj Alda Klosit, ish zyrtares...

McGonigal del në gjyq virtualisht,15 minuta seancë, ja si u deklarua...

0
Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal u deklarua i pafajshëm sot në gjykatë, lidhur me akuzat se ka marrë para nga një ish-punonjës i shërbimeve...

Arrestimi i ish-zyrtarit të FBI/ Rama: Nuk merrem me “Big Brotherin”...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar mbi arrestimin e një ish-agjenti të FBI në SHBA ku ky i fundit ka pasur takime me kryeministrin dhe...

Vrasja e 26-vjeçarit/ Xhoni Potka mohon akuzat: Nuk kam marrë para...

0
Vrasja e 26-vjeçarit Martin Çeços në 18 qeshor të këtij viti, është futur në një fazë të re hetimi, pasi vajza e cila konsiderohet...

Faruk Ozer u la në burg, avokatja: Akuzat janë të rreme,...

0
Turku Faruk Fatih Ozer i akuzuar për mashtrim me kriptomonedhat është lënë në burg nga Gjykata e Elbasanit. Lidhur me rastin ka reaguar avokatja e...

“Një akt i shëmtuar dhe i turpshëm”, Berisha reagon për akuzat...

0
Kreu i PD Sali Berisha ka reaguar pasi Autoriteti i Dosjeve ka bërë publike një dosje ku thuhet se një politikan i rangut të...

Akuzat si ish-bashkëpunëtor i sigurimit/ Shtëpia e Lirisë i përgjigjet Autoritetit...

0
Pas publikimit nga ana e Autoritetit të Dosjeve të një raporti se një politikan i lartë më iniciale I.M., është një ish-bashkëpunëtor i sigurimit,...

Akuzat e Kryemadhit për inceneratorët/ Veliaj: LSI e ka pasur në...

0
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj iu përgjigj akuzave të kryetares së LSI Monika Kryemadhi për inceneratorët, teksa tha se janë muhabete që ajo i...

Akuzat e PD për tokën në bregdet, mblidhet sot Këshilli i...

0
Këshilli për Rregulloren, Mandatet dhe Imunitetin do të mblidhet këtë të enjte për të vendosur mbi ndjekjen e procedurës parlamentare për konstatimin e pavlefshmërisë...

Akuzat për tokën në bregdet/ Deputetët e PD-së kërkojnë heqjen e...

0
Konferenca e Kryetarëve pritet të mblidhet këtë të premte në orën 10:30. Mësohet se në këtë mbledhje do të shqyrtohet mocioni i 1/10 i deputetëve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24