Shisnin lëndë narkotike, arrestohen dy shqiptarë në Greqi

0
Gjigandi

Dy shqiptarë janë arrestuar së fundmi në Greqi pasi u kapen duke transportuar dhe shitur lëndë narkotike.

Raportohen se bëhet fjalë për një 30-vjeçar dhe një 36-vjerçar, të cilët shpërndanin drogë në Korfuz dhe Atikë.

Sakaq mësohet se policia ka arrestuar në shtëpinë e dy shqiptarëve tre telefona celularë, 1900 euro dhe 0.5 gram kokainë.

Dy të arrestuarit u dërguan në Prokurorinë Penale të Athinës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu