Rrahu ish të dashurën, arrestohet i riu në Sarandë

0
Gjigandi

Një 33-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Sarandë, për shkak se ka ushtruar dhunë ndaj ish-të dashurës së tij.

Burime bëjnë me dije se gjatë momenteve të shoqërimit shtetasi E.K ka kundërshtuar me dhunë efektivët.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. K., 33 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish të dashurës së tjj, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e Policisë, gjatë momentit të shoqërimit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu