Aksident në Kardhiq-Delvinë, ndërron jetë 42-vjeçari

0
Gjigandi

Një 42-vjeçar ka ndërruar jetë në Sarandë, si pasojë e një aksidenti.

Dyshohet se shtetasi me iniciale E.N., ka humbur kontrollin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë, në vendin e quajtur Fushë-Verri.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 14:00, në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë, në vendin e quajtur Fushë-Verri, shtetasi E. N., 42 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit shtetasi E. N, ka ndërruar jetë, në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu