Po riparonte dollapin, ndërron jetë 70-vjeçari në Durrës

0
23
Gjigandi

Një i moshuar ka humbur jetën në Durrës, teksa ka qenë duke rregulluar dollapin e tij në banesë.

Shtetasi me iniciale V. K., është rrëzuar duke riparuar dollapin, ku dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 09:40, në lagjen Nr.18 Durrës, shtetasi V. K., 70 vjeç, duke riparuar dollapin në banesë është rrezuar.

Dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu