Përmet/ Pas një konflikti banal, 63-vjeçari qëllohet me levë në kokë. Pritet të niset me urgjencë drejt Traumës

0
Gjigandi

Një 63-vjeçar është plagosuri rëndë në Përmet, pas një konflikti me një person tjetër.

Burime për median bëjnë me dije se i moshuari Kosta Xhello është qëlluar me leva në kokë dhe pjesën e shpinës, ku për pasojë ka marrë dëmtime të rënda. Mësohet se i plagosuri është nisur me urgjencë në spitalin e Gjirokastër por pritet transporti me helikopter drejt kryeqytetit pasi është në gjendje kritike.

Ende nuk dihen motivet e këtij konflikti banal.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu