Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës

0
9
Gjigandi

Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pranë tregut të fruta- perimeve në qytetin bregdetar.

Nuk dihet nëse nga flakët ka persona të lënduar apo viktima.

Policia dhe forcat zjarrëfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu