Përflitet se është shtatzënë, Eleni Foureira shfaqet për herë të parë në publik

0
Gjigandi

Pas thashethemeve për shtatzëninë, Eleni Foureira bëri daljen e saj të parë publike. Këngëtarja në dy muajt e fundit i është shmangur daljeve publike dhe është kujdesur të mos ekspozojë shumë barkun. Këtë herë, megjithatë, kamerat e kanë pikasur në një pjesë qendrore të Athinës.

Kujtojmë se thashethemet se këngëtarja është shtatzënë me Alberto Botia, nisën në verë kur ajo anuloi koncertet e planifikuara.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu