fbpx
17 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Foureira

Etiketim: Foureira

Eleni Foureira publikon videoklipin e ri

0
Eleni Foureira erdhi me këngë të re. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira sapo ka publikuar projektin e ri muzikor. “Temperatura”, mban titullin kënga e re...

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin fustan, cilës i...

0
Kur je artiste, mund të kesh të përbashkëta jo vetëm në muzikën që përcjell tek publiku, por me sa duket edhe në shijet e...

Kush kopjoi kë?! Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin...

0
Dy artistet shqiptare Elvana Gjata dhe Eleni Foureira çuditërisht kanë bërë XING-un më të çuditshëm që mund të keni parë! Gjithçka ka ndodhur vetëm...

Eleni Foureira pjesë e festivalit shqiptar

0
Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira, është një prej më të preferuarave, për shkak të zërit të saj. Mësohet se shumë shpejtë ajo do të...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS