Tom Doshi “ vizitë” në Kryeministri, Rama: Nuk kam dijeni, unë hyj nga diku tjetër

0
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama ka mohuar të ketë dijeni për vizitën e Tom Doshit në kryeministri, pak para mbledhjes së qeverisë.

“Nuk kam asnjë dijeni për këtë dje se kush hyn dhe kush del në këtë godinë nuk është fare detyra ime. Unë hyj nga diku dhe kam pjesën time të punës. Është detyra juaj të përgjoni kush hyn e kush del”, tha Rama, duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve pasi doli nga mbledhja e qeverisë.

Kujtojmë që Doshi u pa duke hyrë në kryeministri gjatë ditës së sotme. Rama ndodhej në godinë kur Doshi hyri aty.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu