“Për Kiev”, Rama dhe Abazoviç nisen për vizitë zyrtare në Ukrainë

0
22
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama është nisur këtë të martë për në Ukrainë.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Rama shfaqet me kryeministrin e Malit të Zi Dritan Abazoviç në shkallët e avionit “Ismail” të Air Albania.

“Për Kiev me ftesë të Presidentit Zelensky”, shkruan Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu