Pa marrëveshje

0
14
Gjigandi

Sezoni i futbollit në Premierligë ishte paraparë të rifillonte më 12 qershor, por mundësitë për shtyrjen e tij janë shumë të mëdha.

Janë trajnerët që kanë shprehur pakënaqësitë e tyre rreth datës së 12 qershorit, duke thënë se është kohë e shkurtër për të përgatitur lojtarë.

The Guardian shkruan se data për rifillimin e Premierligës mund të shtyhet deri më 19 qershor, shkaku i përgatitjeve dhe sigurisë së futbollistëve.

Kujtojmë se në fundjavë fillon Bundesliga, ndërsa Serie A po planifikon të rikthehet më 13 qershor.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu