Ofendimet në ‘Big Brother VIP’; produksioni ul shifrën e çmimit të madh

0
Gjigandi

Ofendimet që kanë banorët VIP në shtëpinë e Big Brother janë bërë shkak që të zbresë shifra e çmimit të madh nga 100 mijë euro në 94 mijë euro.

Kjo u bë me dije në spektaklin e mbrëmjes së sotme pasi u transmetua një video që tregonte ndarjen e 2 grupeve që në fokus kishin mbështetjen e Luiz Ejllit dhe Olta Gixharit.

Komenti i Luizit për banorët që i konsideronte ‘budallenj’ dhe ‘njerëz që marrin frymë kot’, nxiti VIP-at e tjerë të pyesnin nëse është vënë në zbatim zbritja e çmimit të madh. Në këtë moment u zbulua se nga ofendimet kanë humbur plot 6 mijë euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu