Nuk i pagoi më qiranë, modelja e njohur vret ish të dashurin

0
Gjigandi

Një ish modele e Playboy është akuzuar për vrasjen e partnerit të saj 71 vjeçar pasi ai nuk i paguante më qiranë e apartamentit.

Kelsey Turner ka pranuar se ka vrarë 71 vjeçarin Thomas Burchard dhe më pas trupin e tij e ka futur në bagazhin e një makine pasi ai ndaloi së paguari qiranë prej 3200 dollarësh në muaj.

Hetuesit thanë se Turner dhe 71 vjeçari ishin në një lidhje para se ai t’i thoshte se nuk do të paguante më qiranë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu