31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partnerin

Etiketim: partnerin

Adriana Lima zbulon gjininë e fëmijës së parë me partnerin Andre Lemmers

Adriana Lima zbulon gjininë e fëmijës së parë me partnerin Andre...

0
Adriana Lima së shpejti do të bëhet nënë e një djali.40-vjeçarja, zbuloi gjininë e fëmijës së saj të parë me të dashurin Andre Lemmers...
Kourtney Kardashian ndan momente dhe foto të reja me partnerin një javë pas martesës në Las Vegas

Kourtney Kardashian ndan momente dhe foto të reja me partnerin një...

0
Kourtney Kardashian u shfaq në Instagram të dielën (10 prill) për të ndarë një përmbledhje fotosh me 169 milionë ndjekësit e saj.Më e madhja...
Kim Kardashian tregon për raportin me partnerin 13 vjet më të ri: Jam e lumtur, një ndjenjë shumë…

Kim Kardashian tregon për raportin me partnerin 13 vjet më të...

0
Kim Kardashian ka zbuluar disa detaje të tjera rreth romancës me Pete Davidson.Të mërkurën, ylli i "The Kardashians" u shfaq në "Jimmy Kimmel Live!"...
Mbesa e Joe Biden, Naomi do të martohet me partnerin e saj në Shtëpinë e Bardhë

Mbesa e Joe Biden, Naomi do të martohet me partnerin e...

0
Mbesa e presidentit të Amerikës, Joe Biden, Naomi do të martohet në Shtëpinë e Bardhë.Vajza 28-vjeçare e djalit të Biden, Hunterit, postoi në Twitter...
Në fotografinë me partnerin, Fifi: E dua dashurinë tonë

Në fotografinë me partnerin, Fifi: E dua dashurinë tonë

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, vazhdon të jetë një personazh shumë i komentuar në rrjetet sociale.Kjo më shumë për romancën me biznesmenin nga...
Adriana Matoshi shpreh mallin për partnerin e saj, Keith Groeneveld: Më mungon shumë dashuria ime

Adriana Matoshi shpreh mallin për partnerin e saj, Keith Groeneveld: Më...

0
Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale duke shpërndarë me ndjekësit postime të ndryshme.Në mesin e fotografive që...
Çiljeta Xhilaga me dedikim për partnerin në gjashtë vjetorin e lidhjes së tyre

Çiljeta Xhilaga me dedikim për partnerin në gjashtë vjetorin e lidhjes...

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, po shijon prej vitesh një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën.Dyshja sot (e hënë) kremtojnë...

Psikologu Kelly Flangan i shkruan letër së bijës adoleshente për partnerin...

0
“E dashur vogëlushja ime e ëmbël, Kohët e fundit, unë dhe mamaja jote kemi qenë duke kërkuar në Google për disa punë tonat...

Adelina thotë se ndihet e bekuar, relaksohet në pishinë me partnerin...

0
Adelina po freskohet në pishinë në këtë ditë të nxehtë. Adelina Ismaili këto ditë nuk ka preferuar të largohet nga Kosova, por po shijon pushimin...

Shkoi të festonte përvjetorin në Miami me partnerin, Afërdita Dreshaj bën...

0
Se fundmi Afërdita Dreshaj ka udhëtuar së bashku me bashkëshortin në Miami për të festuar përvjetorin e dytë të martesës. Ata kanë ndejtur tek...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS