Ndarja nga jeta e avokates së njohur, reagon Ardit Gjebrea: Duhet ta kishim pirë një kafe të fundit

0
Gjigandi

Producenti dhe moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka reaguar për ndarjen nga jeta të avokates së njohur, Denisa Daka, e cila prej shumë vitesh merrej me çështjet civile. Përmes një fotografie të postuar në ‘Instastory’, ai është shprehur shumë i trishtuar dhe se do të donte që të kishin pirë një kafe të fundit bashkë.

Më tej, Arditi ka theksuar se Denisa ishte avokatja e tij e parë.

I trishtuar pafund jam sot për ikjen tënde kaq shpejt, po nje kafe te fundit ta kishim pire e tè qeshnim! Do te te kujtoj gjithmone per energjine, humorin tend, per optimizmin dhe deshiren per jete. Avokatja ime e pare – Denisa!”, ka shkruar Gjebrea.

Kujtojmë që Denisa Daka vuante prej shumë kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe kishte nevojë për transplant të palcës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu