18.5 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pirë

Etiketim: pirë

Dy mënyra për t’u zgjuar në mëngjes pa pirë kafe

0
Nëse nuk e konsideron veten njeri mëngjesi, zgjimi çdo ditë mund të jetë i vështirë ndërsa të gjithë të tjerët janë të qetë dhe...

Britanikët e pirë që nuk distancohen, fajësohen për përhapje të koronavirusit...

0
Spanja ka vijuar sot me akuzat ndaj “turistëve të shthurur britanikë” duke fajësuar klubet e natës dhe mbrëmjet ilegale të muzikës ‘rave’ për rritjen...

Heroinë nga Turqia në Pire, shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, në...

0
GREQI Një grup kriminal shqiptaro- grek është shkatërruar në vendin fqinj pasi trafikonin heroinë nga Turqia deri në Pire. Në një operacion policor grek të...

‘Nuk më gjen gjë mua, kam pirë gjysmë kile raki’/ Shefi...

0
Teksa Covid-19 vijon të përhapet me shpejtësi në vendin tonë, shumë qytetarë moskokëçarës vijojnë të neglizhojnë këshillat dhe masat që duhet të merren për...

“Kam pirë gjysmë kile raki që në mëngjes”, Shefi i Urgjencës...

0
Skënder Brataj, kreu i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, ka publikuar në Facebook një ngjarje që i ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Brataj, tregon...

Mjaft e shkatërruat organizmin duke pirë lëngje acide, receta me hudhra...

0
Pesha e tepërt tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo zonën abdominale. Një...

Mjaft e shkatërruat organizmin duke pirë lëngje acide, receta me hudhra...

0
Pesha e tepërt tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo zonën abdominale. Një...

Babi që ngacmoi seksualisht vajzën deklarohet në Gjykatë: Kisha pirë, ndjenjat...

0
Ka dalë sot para Gjykatës së Korçës për tu njohur me masën e sigurisë, 37-vjeçari Rodolf Merolli, i denoncuar nga vajza e tij 18...

Kujdes, ky çaj nuk duhet pirë para gjumit

0
Një pjesë e mirë e jona nuk janë të kujdesshëm për pijet e darkës, në mënyrë që të bëjnë një natë më të qetë....

Jo vetëm për ta pirë, birra ju vjen në ndihmë edhe...

0
Rënia e flokëve, sidomos në sezonin e vjeshtës, është makth për çdo vajzë. Si ta luftosh? Zgjidhja është një recetë natyrale me birrë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS