Moti, vijon rënia e temperaturave – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

20 Shtator 2019 moti do të jetë kthjellime dhe me vranësira të pakta deri mesatare në Juglindje. Era do të jetë me drejtim Verierëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rënie.Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 8/22°C

Zonat e ulëta 11/28°C
Zonat bregdetare 16/27°C

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu