Katër alpinistë të bllokuar në malet e Valbonës, ka të plagosur

0
23
Gjigandi

Katër alpinistë janë bllokuar në malet e Valbonës ditën e sotme, lajmin e ka bërë të ditur gazetarja dhe moderatorja, Beti Njuma. Ndër të tjera Njuma ka shtuar se midis tyre ka edhe të dëmtuar.

‘Sapo më njoftuan se 4 alpinistë kërkojnë ndihmën e shpejtë me urgjencë. Janë bllokuar në Majën e Zhaborres ose të Brijasit në Valbonë. Ka të dëmtuar. Një nga alpinistët ka thyer këmbën’,njofton gazetarja dhe moderatorja Beti Njuma.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu