25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bllokuar

Etiketim: bllokuar

Dy turistët gjermanë mbeten të bllokuar në Tropojë, Policia i gjen...

0
https://www.facebook.com/abc24albaniatirane/videos/455903256387331 Dy turistë gjermanë hasën në një situatë të rrezikshme për jetën e tyre në fshatin Curraj të Tropojës. Pas marrjes së njoftimit se turistët...

Katër alpinistë të bllokuar në malet e Valbonës, ka të plagosur

0
Katër alpinistë janë bllokuar në malet e Valbonës ditën e sotme, lajmin e ka bërë të ditur gazetarja dhe moderatorja, Beti Njuma. Ndër të...

Rezoluta për gjenocidin serb në Kosovë, Shehu: Maxhoranca e ka bllokuar...

0
Deputeti i PD-së, Tritan Shehu ka reaguar sërish në lidhje me rezolutën e propozuar në Kuvend për njohjen e dënimit të gjenocidit serb në...

Veliaj e akuzoi se ka bllokuar firmosjen e ambasadorëve/ Meta: Zogu...

0
Presidenti i vendit Ilir Meta ka të dalë në një konferencë me mediat, ku ka reaguar ndaj akuzave që kryebashkiaku i Tiranës Veliaj hodhi...

Pas Facebook, Rusia ka bllokuar edhe Twitter-in

0
Rrjeti social Twitter është bllokuar në Rusi, sipas agjencisë së lajmeve Interfax - pak më shumë se një orë pasi u njoftua se qasja...

Dje qëndroi e bllokuar, sot në pikën doganore të Gjirokastrës kanë...

0
Në 24 orët e fundit në pikën doganore Shqipëri-Greqi në Gjirokastër kanë kaluar 2676 shtetas në hyrje–dalje. 1296 prej tyre kanë qenë në hyrje,...

Greqia probleme me sistemin, Kakavija hapet pas 8 orësh, mbetet e...

0
Kalimi kufitar në Kakavijë dhe Qafë Botë ka qenë i bllokuar për shtetasit shqiptarë e të huaj, gjatë gjithë natës, për shkak të një...

Probleme me sistemin, shqiptarët dhe të huajt mbesin të bllokuar në...

0
Në pikëkalimin e Kakavijës është pezulluar që prej mëngjes kalimi i të gjithë shtetasve të lejuar sipas protokollit të masave të qeverisë greke. Shkak është...

Greqia probleme me sistemin, shqiptarët dhe të huajt mbesin të bllokuar...

0
Pala greke bllokon hyrjen e shtetasve shqiptarë apo dhe të huaj përmes pikës kufitare të Kakavijës. Shkak është bërë mos rakordimi i sistemit PLF...

FOTO/ Po bënte video për “Tik Tok”, adoleshentja mbetet për orë...

0
Rrjeti social “Tik Tok” ka marrë në “rrymën” e saj shumë të rinj, të cilët për të qenë konkurrues me të rinj të tjerë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS