Jonida Maliqi shijon pushimet në Zanzibar të Tanzanisë

0
6
Gjigandi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, këto ditë ndodhet për pushime në kontinentin afrikan.

Ajo ka shkuar në Zanzibar të Tanzanisë së bashku me një grup miqsh, ku kanë shijuar kohë të mirë së bashku.

Jonida u kujdes që të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale, disa fotografi nga çastet e bukura që po kalon atje.

Foto: Jonida Maliqi/Instagram

Ndër të tjerash, ajo publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi me bikini, ku vinte në pah linjat e saj atraktive të trupit.

Këngëtarja e hitit “Njëri nga ata” është e njohur gjithashtu për tatuazhet e shumta, të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë me ndjekësit e saj në imazhet që ndan me ndjekësit.

Foto: Jonida Maliqi/Instagram

Jonida përndryshe është shumë e pëlqyer për stilin e saj dhe paraqitjet unike, si një adhuruese e modës.

Ajo ka kohë që nuk ka sjell diçka të re për fansat e saj, mirëpo ka bërë të ditur se mund të pritet që shumë shpejt të vijë me diçka të re.

/abc24.al/

Foto: Jonida Maliqi/Instagram

Foto: Jonida Maliqi/Instagram

Foto: Jonida Maliqi/Instagram

Foto: Jonida Maliqi/Instagram

Foto: Jonida Maliqi/Instagram

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu