Iu gjet kanabis dhe çokollatë, Policia e Korçës arreston trafikantin

0
29
Gjigandi

Policia e Korçës ka kryer një aksion anti-droge, për goditjen e trafikimit të lëndëve narkotike, ku është sekuestruar një sasi kanabisi dhe një sasi droge e kthyer në çokollatë.

Në pranga e bluve të Korçës ka rënë shtetasi Fatjon Ismali nga Tirana.

Arrestmi i këtij të fundit u bë në dalje të qytetit të Korçës, dhe më pas u shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë të qytetit juglindor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu