19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trafikantin

Etiketim: trafikantin

Iu gjet kanabis dhe çokollatë, Policia e Korçës arreston trafikantin

0
Policia e Korçës ka kryer një aksion anti-droge, për goditjen e trafikimit të lëndëve narkotike, ku është sekuestruar një sasi kanabisi dhe një sasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS