Ishte futur të lahej në lumin Drin i Zi, mbytet 25-vjeçari

0
79
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ndodhi në fshatin Potgoricë të Dibrës. Një 15-vjeçar ka humbur jetën teksa ishte futur që të lahej në lumin Drini i Zi, teksa e ka marrë para rrjedha e ujit dhe më pas është mbytur.

Policia njoftoi se është në vendngjarje dhe po kryen hetimet për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Dibër/ informacion paraprak

Rreth orës 14.10, në fshatin Potgorcë, Maqellarë, shtetasi A.L., rreth 15 vjeç, duke u larë në lumin Drini i Zi, e ka marrë rrjedha e ujit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu