Instalimi i stacioneve të reja meteorologjike

0
84
Gjigandi

Korporata Elektroenergjetike Shqiptare parashikon të zgjerojë flotën ekzistuese të stacioneve për monitorimin hidrometeorologjik në kaskadën e Drinit përmes investimeve në stacione të reja.

Lexo edhe:  Karrota dhe vezë për të reduktuar rrudhat

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu