Incident ne ndeshjen Olimpiakos-Bajern, tifozet gjermane ne spital – Lajmi i Fundit

0
61
Gjigandi

Një episod i pakëndshëm për futbollin është regjistruar në ndeshjen e futbollit mes të rinjëve të Olimpiakosit dhe Bajernit të Mynihut. Në minutën e 84-t të ndeshjes të ndeshjes mes dy ekipeve U-19 huliganët e Olimpiakosit, pushtuan fushën me shkopa dhe materiale të forta nëpër duar dhe sulmuan tifozët miq të Bajernit. Si pasojë e dhunës ndeshja u ndërpre ndërsa pamjet e ndara nga mediat greke tregojnë pasojat e sherrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu