Identifikohet autori i vrasjes se Eri Zefit, dyshohet shok me viktimen – lajmi fundit – lajmi i fundit

0
133
Gjigandi

Me 2 tetor është gjetur i vrarë më armë zjarri në fshatin Zall Xhuxhë në Fan – Mirditë, në rrethana ende të paqarta Eei Zefi 34 vjeç, banues në Kurbin. Ndërkohë mesohet se policia ka identifikuar njerin nga autoret e vrasjes së Eri Zefit ne Zall Xhuxhe Mirdite. Dhe ëshgtë shpallur në kërkim Mikel (Gjovalin) Alia nga Fani. Pak ditë pas vrasjes së 34-vjeçarit Eri Zefi në Zallë Xhuxhë në Fan të Mirditës, kanë dalë në dritë detaje nga ekspertiza e tij  mjeko-ligjore. Mbi të riun janë qëlluar 6 plumba, 2 prej të cilëve në zonën e gjoksit dhe 4 të tjerë në kokë. Mësohet se 34-vjeçari nuk ka pasur shenja të tjera dhune në trup, dhe vrasja rezulton të jetë kryer gjatë orëve të natës, dhe trupi është gjetur vetëm rreth orës 16:00 të pasdites. Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu