1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zefit

Etiketim: Zefit

“Ruhu se të ka mbaru besa!” Nikolin Zefit i vjen mesazhi...

0
Nikolin Zefi jeton me peshën e dy lloj ligjeve, jo vetëm ligjet e shkruara që rëndojnë mbi të gjithë, por edhe një lloj ligji...

Ndryshimi drastik i Loredana Zefit, nga një vajzë e thjeshtë në...

0
Loredana Zefi padyshim është emri më i kërkuar i momentit. E përveç muzikës emri i saj u lakua gjatë në media edhe për lidhjen e...

Detajet/ Vrasja e Eri Zefit per ‘mall’, shoku i ngushte e...

0
Rreth një muaj pas ekzekutimit të 34-vjeçarit Eri Zefi në Zall Xhuxhë të Mirditës, policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim njërin...

Identifikohet autori i vrasjes se Eri Zefit, dyshohet shok me viktimen...

0
Me 2 tetor është gjetur i vrarë më armë zjarri në fshatin Zall Xhuxhë në Fan – Mirditë, në rrethana ende...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS