Helmohen disa nxenes ne shkollen e Shupenzes – Lajmi i Fundit – Lajme

0
38
Gjigandi

5 fëmijë janë helmuar në shkollën 9-Vjeçare në Shupenzë të qytetit të Bulqizës. Dy ambulanca kanë transportuar nxënësit drejt spitalit të Peshkopisë. Pesë nxënës mësohet se janë dërguar në Spitalin e Dibrës. Drejt shkollës janë nisur edhe dy autombulanca. Dyshohet se fëmijët janë helmuar nga një deodorant. Lajmi sapo është raportuar dhe pritet të mësohen detaje në vijim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu