Grabitje në Tiranë/ Dy të rinj kërcënojnë me thikë një person, i grabisin çantën

0
Gjigandi

Një 20-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi i ka grabitur sendet personale një shtetasi.

Shtetasi me iniciale B.Sh., në bashkëpunim me një 17-vjeçar kanë kërcënuar një person me thikë duke i grabitur çantën dhe sendet personale.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6 arrestuan në flagrancë shtetasin B. Sh., 20 vjeç, dhe po punojnë për kapjen e shtetasit N. E., 17 vjeç, të dy banues në Tiranë. Këta shtetas, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, nën kërcënimin e një thike, në Kombinat, i kanë vjedhur çantën dhe sendet personale, shtetasit M. K.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu