Gledis Nano sërish në SPAK

0
28
Gjigandi

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano paraditën e sotme ka mbërritur në ambientet e Prokurorisë së Posaçme, SPAK.

Kujtojmë se kjo vizitë është e dyta që Nano zhvillon në SPAK brenda pak ditësh. Sikurse herën e parë, edhe sot nuk ka detaje se për çfarë temash dhe dosjesh është biseduar nga ana e kreut të Policisë së Shtetit dhe zyrtarëve të lartë të SPAK.

Gjithashtu mësohet se së bashku me Nanon, ishte dhe drejtori i ri i policisë kriminale, Neritan Nallbati.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu