Gazetarja po raportonte live, fëmija i hyn në studio

0
Gjigandi

Një ngjarje e rrallë është regjistruar në studion e transmetimit Live të NBC, ku moderatores Courtney Kube i është future djali në studio dhe është përpjekur ta përqafojë. Edhe pse në një moment gazetarja nuk mundi ta mbajë të qeshur kur i biri hyri në studio, ajo ka arritur që ta menaxhojë më së miri situatën dhe të mos e ndërpresë transmetimin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu