Garda e Republikës do të marrë në ruajtje Gjykatën e Posaçme dhe SPAK

0
41
Gjigandi

Garda e Republikës do të marrë në ruajtje Gjykatën e Posaçme dhe SPAK.

Burime për median bëjnë me dije se shërbimet e Policisë së Shtetit do të zëvendësohen me punonjës të Gardës.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu