18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Garda

Etiketim: garda

Garda e Republikës do të marrë në ruajtje Gjykatën e Posaçme...

0
Garda e Republikës do të marrë në ruajtje Gjykatën e Posaçme dhe SPAK. Burime për median bëjnë me dije se shërbimet e Policisë së Shtetit...

Zgjedhja e Presidentit të ri/ Nga sot Bajram Begaj merret në...

0
Kuvendi i Shqipërisë do të votojë sot kandidaturën e Partisë Socialiste, Bajram Begaj, si President të Republikës.Po nga sot deri në pritje të marrjes...

SPAK zbardh skemën korruptive për përfitimin e gardës ”Nënkomisar”, çon në...

0
Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka zbardhur skemën e korrupsionit me përfitimin e gradës “Nënkomisar” në Akademinë e Sigurisë, duke dërguar dosjen...

Garda Kombëtare e Iowas vlerëson lartë ushtarakët e Kosovës pas stërvitjes...

0
Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Gjenerallejtënant Bashkim Jashari, ka vizituar stërvitjet e Batalionit 133 të Këmbësorisë të Gardës Kombëtare të Iowas dhe...

Ndërhyn garda, Noka bllokon foltoren: Kush jeni ju që fikni mikrofonin...

0
Tensionet dhe debatet kanë shoqëruar seancën e sotme parlamentare minutat e fundit ku Berisha mori kohën e deputetit Ramadan Likaj për të folur në...

Tensionohet Edmond Spaho në Kuvend, garda në gatishmëri

0
Ka nisur me tensione mbledhja e seancës së sotme plenare. Deputeti i grupit të Rithemelimit, Edmond Spaho ka kërkuar ndryshimin e rendit të ditës.Sipas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS