“Fishbone”, kënga e re nga reperi Digga

0
“Fishbone”, kënga e re nga reperi Digga
Gjigandi

Digga ka sjellë realizimin e ri muzikor të titulluar “Fishbone”, të cilin e ka kompletuar me videoklip.

Kënga është përgatitur nga daEmond që është kujdesur edhe për ‘beatin’ dhe instrumentalin.

Tekstin e ka shkruar vet reperi, derisa videoja muzikore është xhiruar nga produksionit NRC.

Digga është një reper mjaft i talentuar që po ngritet në skenën e muzikës shqiptare.

Përmes materialeve të reja, ai synon që muzika e tij të pëlqehen nga gjithnjë e më shumë fansa. /

RonaTyra

abc24.al

/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu