Emily Ratajkowski merr vëmendje me fustanin e tejdukshëm dhe të brendshme teksa shihet në një shë…

0
19
Gjigandi

Motoja e Emily Ratajkowksi është ‘jetoni çdo javë sikur të jetë Java e Modës’.

Modelja dhe autorja e “My Body” shfaqi linjat teksa ecte me qenin e saj në Tribeca, e veshur me një fustan të thurura të tejdukshëm Coperni të vendosur sipër një palë të brendshme të zezë me dantella.

Ajo kombinoi stilin me atletet “Salomon Advanced” dhe një çantë gjigande të bardhë vintage “LeSportsac” dhe aksesorë më tej me një gjerdan me zinxhir të trashë ari dhe syze dielli gjithashtu të zeza.

Foto: SplashNews.com

Ratajkoëski, e cila mirëpriti djalin Sylvester me bashkëshortin Sebastian Bear-McClard në vitin 2021, nuk është e panjohur për të tërhequr vëmendje me pamjet e saj të stilit të rrugës.

Themelusja e “Inamorata” marka që ofron rroba banje dhe të brendshme, është gjithashtu një ekspert në stilimin e bikinive.

Foto: SplashNews.com

“Mendoj se shumë njerëz mendojnë me të vërtetë se ideja e një gruaje seksuale ose seksualizuese është e kundërta e feminizmit”, tha Ratajkoëski për “Harper’s Bazaar Arabia” në vitin 2017 për stilin e saj të zjarrtë.

Foto: SplashNews.com

“Kur ndihem sikur, në një farë mënyre, vetë ajo bisedë mund të jetë shtypëse për gratë, sepse ju po u tregoni atyre se si të vishen dhe si të sillen, gjë që në fakt është e kundërta e feminizmit” kishte thënë tutje modelja.

Ndërkohë, Emily numëron afor 30 milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instgram ku sjell për fansat imazhe nga më të ndryshmet provokuese.

/abc24.al/

Foto: GC Images

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu