Elbasan/ Makina përplaset me biçikletën, plagoset një person

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur në Elbasan, afërsi të hyrjes së Ish-Kombinatit Metalurgjik.

Burime për median bëjnë me dije se një automjet ka përplasur me biçikletën, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Ende nuk dihet identiteti i të plagosurit.

Raportohet se në vendngjarje ndodhet policia dhe ambulanca.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu