E rëndë në Durrës/ Kërcet arma! Një i vdekur e një i plagosur

0
147
Gjigandi

Informacion paraprak

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në lagjen nr. 14 në qytetin e Durrësit.

Sipas të dhënave paraprake, raportohet për një person të vdekur dhe një tjetër të plagosur.

Lexo edhe:  Kontrolle ne Lezhe, 25-vjecari kapet me arme e dylbi ne makine - Lajmi i Fundit

Nuk janë mësuar ende rrethanat e ngjarjet apo personat e përfshirë.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu