E rëndë! Merr flakë banesa te Materniteti i ri, ndërron jetë foshnja 6 muajshe

0
70
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesnatën e djeshme, pasi ka humbur jetë një foshnjë 6 muajshe.

Burime për median bëjnë me dije se një shtëpi private ka marrë flakë në zonën pranë Maternitetit të ri, ku brenda saj ndodheshin kanë qenë gjyshja dhe foshnja 6 muajshe. Mësohet se forcat policore kanë shkuar shpejt në vendngjarje por nuk ja kanë dalë t’i shpëtojnë jetën foshnjës, pasi kjo e fundit ka ndërruar jetë në spital. Sakaq gjyshja është në gjendje të mirë.

Nga hetimi i organeve kompetente mësohet se zjarri dyshohet të jetë shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu