Dy dite pa drita ne Tirane/ Ja zonat dhe oraret

0
Gjigandi

Të premten dhe të shtunën në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.
OSHEE njofton se do të ketë ndërprerje në disa zona të kryeqytetit.
Më poshtë njoftim për abonentët e Tiranës:
Stakim i datës 4-5 Tetor
Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, në datat 4-5 tetor do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë
4 tetor
09:00-15:00
rruga ‘Sadik Petrela’, rruga ‘Kristo Dako’, rruga ‘Hoxha Tahsim’, rruga ‘Arkitekt Sinani’, rruga ‘Besim Daja’, rruga ‘Ibrahim Buzhiqi’
14:00-16:00
rruga ‘Naim Frashëri’, rruga ‘Vëllezërit Manasterli’
12:00-14:00
rruga ‘Halim Xhelo’ pjesërisht, pranë Bllokut të Ambasadave
5 tetor
09:00- 15:00
rruga ‘Mine Peza’, rruga ‘Fortuzi’
12:00 -15:00
rruga e Kavajës pjesërisht, rruga ‘Shyqyri Bërxolli’ pjesërisht, tek Ministria e Emigracionit
The post Dy dite pa drita ne Tirane/ Ja zonat dhe oraret appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu