Dumani “u zbërthe”/ Berisha për dëshminë: Deputeti Bego Yaris është i përzier me bandat

0
Gjigandi

Kryetari i PD-së, Sali Berisha ka reaguar këtë të martë në lidhje me çështjen e Nuredin Dumani.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale shkruan se dëshmia e Dumanit tregon qartë se deputeti Bego Yaris është i përzier me bandat.

Sakaq, shton se Yaris ka ideuar vendosjen e armës së krimit  në garazhin e Manhasve por e akuzova se ka qindra telefonata me anetarët dhe boset e bandave  të Elbasanit dhe se është direkt i  implikuar politikisht në vrasjen e Dr Xhuvanit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu