18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bandat

Etiketim: Bandat

‘Të zbardhet roli Bardhit në vrasjen në Elbasan’, deputeti i përgjigjet...

0
Gazment Bardhi i është përgjigjur ish-kryeministit Sali Berisha, pas deklaratave të këtij të fundit për vrasjen në Elbasan gjatë fushatës së 25 prillit, i cili...

Dërgohet në Turqi, pse bandat shqiptare kultivojnë drogë në ambiente të...

0
Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se ndërsa gjatë vitit 2021 janë regjistruar vetëm tre raste të kultivimit të kanabisit në ambiente të...

“Mospjesëmarrja ishte rekord”/ Basha: Bandat e ‘non grata’ kërcënuan komisionerët e...

0
Duke folur për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se pjesëmarrja ishte shumë e ulët, kjo...

Bandat shqiptare të trafikut të kokainës/ Prokurori belg ngre alarmin: Belgjika...

0
Pas megaoperacionit të pak ditëve më parë, kur u çmontuan bandat e rrezikshme shqiptare të trafikut të kokainës dhe pastrimit të parave, duke çuar...

Raporti i SHISH jep alarmin: Bandat shqiptare po fuqizohen

0
Raporti vjetor i Shërbimit Informativ Shtetëror, ngre alarmin e fuqizimit të strukturave kriminale, tani edhe jashtë vendit. Në raport theksohet se vlerat monetare dhe...

As Milloshi e as bandat e Arkanit nuk kanë mundur ta...

0
Të gjithë duhet të bëhen gati për zhvillimin e garave sportive dhe nuk ka kohë më të ankohem!  Me virusin korona e gjitha bota po...

PD: Rama liron bandat kriminale ndërsa dhunon e burgos qytetarë dhe...

0
Partia Demokratike ka reaguar pas lirimit nga burgu të anëtarëve të grupit "Bajri". Në një deklarata për mediat, ish-deputeti Enkelejd Alibeaj akuzon kryeministrin Rama...

Rama e akuzoi per lidhje me bandat, Brace zbulon emrin e...

0
Zv.kryeministri Erion Brace zbloi sot ne Durres emrin e prokurorit nga ky qytet qe u akuzuar dje nga kryeministri Rama gjate fjales se mbajtur...

Angli/ Bandat shqiptare përdorin Bitcoin për trafikun e drogës – Lajmi...

0
Përdorimi i Bitcoin dhe kriptomonedhave për veprimtari kriminale po ndodh gjithnjë e më shumë, dhe autoritetet britanike tani pretendojnë se Bitcoin po përdoret për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS