Detaje/ Sadikaj u ekzekutua me eksploziv në mes të rrugës. Nëna e 27-vjeçarit e arrestuar për prostitucion, bashkëpunonte me…

0
422
Gjigandi

Detaje të tjera kanë dalë në dritë në lidhje me atentatin me eksploziv, ku u ekzekutua 27-vjeçari Aleksandër Sadikaj.

Burime për median bëjnë me dije se nëna e Sadikaj, shtetësja me iniciale shtetësja S.K. është ndaluar para disa muajsh nga policia.

Sakaq është marrë nën hetim për veprën penale “Shfrytëzim Prostitucioni”, por në gjendje të lirë.

Mësohet se është pezulluar edhe dhëndri i saj që ishte polic i qarkullimit rrugor dhe një efektive tjetër, pasi këta dy të fundit ndihmonin 53- vjeçaren me informacione për aksionet që zhvillonte policia.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu