Aksident në Shkodër/ Shoferi përplas 37-vjeçaren dhe largohet nga vendi i ngjarjes

0
35
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur Shkodër, ku një 39-vjeçar ka përplasur me makinë një 37-vjeçare.

Shtetasi me inicile B.D., pasi ka përplasur 37-vjeçaren është larguar nga vendi i ngjarjes.

Sakaq nuk dihet ende gjendja e gruas.

Njoftimi i Policisë:

Gjithashtu, nga këto shërbime u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjëndje të lirë për shtetasin B. D., 39 vjeç, banues në Shkodër, pasi duke drejtuar automjetin është përplasur me automjetin me drejtuese A. Y., 37 vjeçe dhe është larguar nga vendi i aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu