Aksident në mesnatë/ Makina përplas për vdekje punëtorin e rrugës në Fier dhe largohet nga vendngjarja (Emri)

0
15
Gjigandi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mesnatën e djeshme në aksin nacional Berat-Fier, në fshatin Velmish.

Burime për median bëjnë me dije se ka humbur jetën punëtori i një firme që punonte për asfaltimi e aksit nacional Poshnje-Roskovec. Mësohet se viktima është Mentor Lama, nga fshati Thumanë, rreth 45-vjeç.

Mësohet se drejtuesi i mjetit tip ‘Peugeot’ me targa AA 067 GM, pasi ka goditur punëtorin është larguar nga vendngjarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu