Aksident në Korçë, dy persona dërgohen me urgjencë në spital

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur në Korçë.

Burime për median bëjnë me dy persona (drejtuese e pasagjer) janë dërguar me urgjencë në spital, si dhe ende nuk dihet gjendja e këtyre të fundit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu