Aksident i rëndë në Radhimë/ Përplasen 5 makina, dy të plagosur

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Radhimë, ku një makinë ka përplasur 4 automjete të tjera, duke shkaktuar një aksident të pesëfishtë.

Nga aksidenti janë raportuar se janë lënduar dy persona, të cilët jan dërguar në spital dhe po marrin ndihmë mjekësore.

Policia është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu